Drobečková navigace

Úvod > Ubytování pro školy

Ubytování pro školy v Lužických horách a Českém Švýcarsku

Naše ubytování nabízí výborné služby pro školní kolektivy. Samozřejmostí je speciální program jídelníčku a pitného režimu přizpůsobený pro celodenní potřeby dětských kolektivů. Dokážeme zařídit pro skupiny až 45 - po domluvě i více lidí plnou penzi obohacenou o svačiny poskytované na výlety či individuální potřeby alergiků (bezlepkové diety, vegetariánská jídla).

Na 10 dětí ubytování zdarma jednoho pedagoga. Hradí si pouze stravu.

Doprava:

Možnost zajištění odvozu zavazadel z vlakového nádraží, které je navíc pouze cca 150 m od našeho penzionu. Dále jsme schopni zajistit dopravu i ze vzdálenějšího vlakového nádraží Rybniště, které funguje jako dopravní uzel v regionu. V případě dopravy kolektivu soukromým autobusem není problém s dojezdem až přímo k areálu, který se nachází u veřejné komunikace.

Vyžití v areálu:

Naše zázemí nabízí společenskou místnost s krbem pro 30 lidí, s možností obsluhy z restaurace.

Venkovní vyžití v areálu nabízí krytý bazén, ohniště pro večerní zábavu, venkovní posezení, stolní tenis, volejbalové hřiště, velkou trampolínu nebo úschovnu kol.

Ceník pro ubytování větších kolektivů se určuje individuálně dle zvolených kompletních služeb. Nejčastěji se pohybujeme mezi 550 - 680 Kč za osobu i se stravou.

Kontaktní formulář

penzion spojařka 8.jpg

penzion spojařka 2[1].jpg